• 638085992030105481_jel.JPG
  • 638085992095887500_jel2.JPG
  • 638085991959636177_jel1.JPG
  • 638085992155887691_jel3.JPG

Jelínek Josef

*1871 +1945

Moře

ID Aukce: 2641
Kombinovaná technika, 22 cm x 42 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 100 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:39:59

500 Kč

Příhozů: 21

NIT25754 610022.02.2023 20:34:59
MFE33506 560022.02.2023 20:20:19
NIT25754 510022.02.2023 20:12:46
MFE33506 470022.02.2023 20:12:34
NIT25754 460022.02.2023 20:12:26
MFE33506 430022.02.2023 20:12:03
NIT25754 420022.02.2023 20:11:55
MFE33506 410020.02.2023 16:19:52
NIT25754 400019.02.2023 20:18:17
MFE33506 320019.02.2023 20:17:39
NIT25754 310019.02.2023 20:17:29
MFE33506 300019.02.2023 18:08:30
NIT25754 290019.02.2023 18:08:23
MFE33506 280019.02.2023 18:07:59
NIT25754 270019.02.2023 18:07:58
MFE33506 260019.02.2023 18:07:28
NIT25754 250019.02.2023 18:07:18
MFE33506 240018.02.2023 11:18:47
NIT25754 230018.02.2023 11:18:44
MFE33506 220015.02.2023 12:05:13
NIT25754 210021.01.2023 16:02:50