• 638085994979400172_zv.JPG
  • 638085995045737695_zv2.JPG
  • 638085995436834670_zv4.JPG
  • 638085994908774890_zv1.JPG
  • 638085995372771422_zv3.JPG

Zvěřina Bohumír František

*1835 +1908

U skal

ID Aukce: 2643
Kombinovaná technika, 25 cm x 37 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

5 600 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:45:45

500 Kč

WTB79209 560022.02.2023 20:40:45
FCT74847 420022.02.2023 20:31:19
RLN23006 410022.02.2023 12:56:44
RRZ46592 200024.01.2023 9:10:00