• 638094726594410402_bar.JPG
  • 638094726656156601_bar2.JPG
  • 638094726518472317_bar1.JPG
  • 638094726725854198_bar3.JPG

Bárta Josef

*1864 +1919

Údolí

ID Aukce: 2649
Olej, karton, 34 cm x 48,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:47:00

1 000 Kč