• 638094736559861496_cin1.JPG
  • 638094736683840600_cin2.JPG
  • 638094736740872268_cin3.JPG
  • 638094736629152671_cin.JPG

Jelínek - Cína František

*1882 +1961

ID Aukce: 2655
Olej, plátno, fixované na kartonu, 15 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:56:44

100 Kč

Příhozů: 14

TUJ44632 320022.02.2023 20:51:43
XZQ67242 310022.02.2023 20:51:30
TUJ44632 260022.02.2023 20:51:11
XZQ67242 250022.02.2023 20:41:31
TUJ44632 210022.02.2023 20:41:24
XZQ67242 200022.02.2023 20:35:47
TUJ44632 170022.02.2023 20:31:03
BGX98891 160022.02.2023 20:22:29
TUJ44632 150022.02.2023 16:48:21
SXL05651 140021.02.2023 21:59:02
TUJ44632 130020.02.2023 21:54:34
SXL05651 120031.01.2023 17:04:47
TUJ44632 110019.01.2023 21:22:56
QHB28514 100018.01.2023 10:45:24