• 638094858348280073_fi.JPG
  • 638094858388905102_fi2.JPG
  • 638094858297019647_fi1.JPG
  • 638094858430023441_fi3.JPG

Filla Emil

*1882 +1953

Zátiší s hroznem a lahví

ID Aukce: 2658
Litografie, papír, velikost listu 28 cm x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 2/150. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:56:00

100 Kč