• 636091887648648044_1bern.JPG
  • 636091887707401804_bern.JPG
  • 636091887756311184_bern1.JPG
  • 636091887795844964_bern2.JPG

Bernardt R.

Potůček

ID Aukce: 266
Olej, plátno, 73,5 x 101,5 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 21:04:57

100 Kč

YKQ58005 110031.01.2017 20:59:57
YKQ58005 100031.01.2017 19:09:30