• 638100695929363026_j1.JPG
  • 638100695995469858_j.JPG
  • 638100696043595511_j2.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Kytička

ID Aukce: 2670
Suchá jehla, rozměr tiskové plochy 15 cm x 8,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 900 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:17:27

100 Kč

Příhozů: 14

TQD14033 290022.02.2023 21:12:27
FHO37361 220022.02.2023 21:11:58
TQD14033 210022.02.2023 21:11:39
FHO37361 200022.02.2023 21:11:13
TQD14033 190022.02.2023 21:11:04
FHO37361 180022.02.2023 21:07:07
CDX32238 170022.02.2023 21:06:48
FHO37361 160001.02.2023 20:23:56
PEO46657 150027.01.2023 21:06:30
FHO37361 140027.01.2023 16:54:31
PEO46657 130026.01.2023 11:38:52
FHO37361 120024.01.2023 19:42:59
EPX80750 110024.01.2023 16:09:12
FHO37361 100023.01.2023 17:44:44