• 638235483423700525_fei1.JPG
  • 638235483508722267_fei2.JPG
  • 638235483791551827_fei6.JPG
  • 638235484131499010_fei7.jpg
  • 638235483659831819_fei3.JPG
  • 638235484500795471_fei8.JPG

Feigl Bedřich

*1884 +1965

Paridův soud

ID Aukce: 2678
Olej, plátno, 51 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1917. Písemné ověření originality PhDr. Tomáš Vlček.
Vyvolávací cena:

150 000 Kč

170 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:05:12

10 000 Kč

MFW31157 17000011.10.2023 19:00:12
OEU48763 16000011.10.2023 19:00:12
MFW31157 15000019.09.2023 9:28:49