• 638273616883632469_2.JPG
  • 638273617026633390_3.JPG
  • 638273617108353504_4.JPG
  • 638273617174069346_5.JPG
  • 638273616962725765_1.JPG
  • 638273617244661908_6.JPG

Gabriel von Max

*1840 +1915

Portrét dívky

ID Aukce: 2683
Olej, plátno, 49 cm x 39 cm. Signováno vpravo nahoře. Pravost ověřil Mgr. Roman Musil, spoluautor knihy : Gabriel von Max - Západočeská galerie v Plzni. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:06:00

5 000 Kč

UCO14346 9500011.10.2023 7:59:17
BEC29100 9000010.10.2023 21:18:57
UCO14346 8500023.09.2023 18:16:55
LBF89506 8000017.09.2023 18:44:26