• 638235542492911291_kav1.JPG
  • 638235542571415338_kav.JPG
  • 638235542660651346_kav2.JPG
  • 638235542748175533_kav3.JPG

Letní krajina

ID Aukce: 2686
Olej, karton, 40 cm x 49 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1930. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

26 000 Kč

90 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:15:45

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 32

TOO80089 9000011.10.2023 19:10:45
PPU70252 8500011.10.2023 19:09:18
TOO80089 8000011.10.2023 19:06:28
PPU70252 7500011.10.2023 19:06:21
TOO80089 6500011.10.2023 19:05:47
PPU70252 6000011.10.2023 19:05:37
TOO80089 5500011.10.2023 19:05:37
PPU70252 5000011.10.2023 19:05:27
TOO80089 4900011.10.2023 19:05:27
PPU70252 4800011.10.2023 19:05:17
TOO80089 4700011.10.2023 19:05:17
PPU70252 4600011.10.2023 19:05:07
TOO80089 4500011.10.2023 19:05:07
PPU70252 4400011.10.2023 19:04:57
TOO80089 4300011.10.2023 19:04:26
WBU27101 4200011.10.2023 19:04:19
TOO80089 4100011.10.2023 13:15:44
MNF78160 4000011.10.2023 13:15:34
TOO80089 3900011.10.2023 7:59:42
WLA62159 3800011.10.2023 7:59:40
TOO80089 3700010.10.2023 22:16:52
PPU70252 3600010.10.2023 22:16:51
TOO80089 3500010.10.2023 22:16:22
PPU70252 3400010.10.2023 22:16:20
TOO80089 3300007.10.2023 20:20:14
WLA62159 3200023.09.2023 18:18:22
DPX40133 3100023.09.2023 18:18:01
WLA62159 3000023.09.2023 18:17:57
DPX40133 2900023.09.2023 18:17:50
WLA62159 2800023.09.2023 18:17:43