• 638235563035548322_orlik.JPG
  • 638235562968985201_orlik2.JPG
  • 638235563101828110_orlik3.JPG

Orlik Emil

*1870 +1932

ID Aukce: 2694
Olej, plátno, 66 cm x 55 cm. Nesignováno. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

17 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:17:00

1 000 Kč

MTR02908 1700013.09.2023 19:09:09