• 638235572041565258_mez1.JPG
  • 638235573132378867_mez.JPG
  • 638235573441687935_mez4.JPG
  • 638235573212213109_mez2.JPG
  • 638235573373164929_mez3.JPG

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Dvě Azalky

ID Aukce: 2714
Olej, plátno, 46 cm x 66 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:37:00

1 000 Kč

VAD29871 1300011.10.2023 19:29:52
MQN09585 1200011.10.2023 17:00:28
PUK51861 1100009.10.2023 19:54:39
MQN09585 1000006.10.2023 6:06:42