• 638252788427466599_fei.JPG
  • 638252788347062017_fei1.JPG
  • 638252788500566600_fei2.JPG
  • 638252788567785605_fei3.JPG

Feikl Stanislav

*1883 +1933

Nokturno

ID Aukce: 2717
Olej, plátno, fixované na kartonu, 62,5 cm x 33 cm. Kolem roku 1905.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:40:00

1 000 Kč

Příhozů: 12

MUR23797 1100011.10.2023 13:53:38
DPW63882 1000011.10.2023 13:53:22
MUR23797 950011.10.2023 13:53:16
DPW63882 900011.10.2023 12:28:40
MUR23797 850011.10.2023 12:28:33
DPW63882 800011.10.2023 9:43:01
MUR23797 750011.10.2023 9:42:56
DPW63882 700011.10.2023 9:42:40
MUR23797 650011.10.2023 9:42:33
DPW63882 600011.10.2023 9:40:19
MUR23797 550011.10.2023 9:40:10
DPW63882 500019.09.2023 9:30:59