• 638265724005886667_born1.JPG
  • 638265724141171667_born2.JPG
  • 638265724200547489_born3.JPG
  • 638265724080758657_born.JPG
  • 638265724352985285_born4.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Rudolf II.

ID Aukce: 2731
Litografie, papír, 24 cm x 26 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 69/100. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:56:09

500 Kč

MJG03096 650011.10.2023 19:51:09
ZNJ46903 600005.09.2023 10:43:23
PDG73867 550024.08.2023 14:41:30
YEQ24557 500014.08.2023 14:59:43