• 638265739485759708_kul1.JPG
  • 638265739544553288_kul.JPG
  • 638265739597392803_kul2.JPG
  • 638265739648887691_kul3.JPG
  • 638265739709659105_kul4.JPG

Kulhánek Oldřich

*1940 +2013

Antonín Dvořák

ID Aukce: 2734
Litografie, papír, 40 cm x 29 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:57:00

1 000 Kč