• 638267347257716083_sch3.JPG
  • 638267347092092611_sch1.JPG
  • 638267347150206522_sch.JPG
  • 638267347204743465_sch2.JPG

Schadt Karel

*1888 +1955

U stavení

ID Aukce: 2737
Olej, karton, 70 cm x 99 cm. Signováno vlevo dole. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:00:00

1 000 Kč

CCJ46757 1500011.10.2023 19:10:32
FKB90267 1400011.10.2023 17:57:46
XUH84536 1300010.10.2023 22:01:43
FKB90267 1200004.08.2023 18:38:43