• 638267353252852779_li1.JPG
  • 638267353331299461_li.JPG
  • 638267353406780010_li2.JPG
  • 638267353468365424_li3.JPG
  • 638267353535334567_li4.JPG

Lindenau Erich

*1889 +1955

ID Aukce: 2738
Olej, karton, 81 cm x 101 cm. Signováno a datováno 1939 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:01:00

1 000 Kč