• 638235587614886131_mol.JPG
  • 638235587682400427_mol2.JPG
  • 638235587540354181_mol1.JPG
  • 638235587743494487_mol3.JPG
  • 638235587812321089_mol4.JPG

Molitor Otto

*1889 +1965

Vlčnovjanka kojí dítě

ID Aukce: 2750
Olej, deska, 40 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 400 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:24:18

100 Kč

BJY03050 440011.10.2023 20:19:18
BAT30900 430011.10.2023 20:15:10
BJY03050 420011.10.2023 20:11:06
BAT30900 410011.10.2023 12:56:52
EEC46783 400014.08.2023 15:01:02