• 638277696076051273_1.JPG
  • 638277696132825456_2.JPG
  • 638277696181523877_3.JPG
  • 638277699534106519_x.JPG

Orlik Emil

*1870 +1932

ID Aukce: 2752
Olej, plátno, 56 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:15:00

1 000 Kč

ACM73281 2200011.10.2023 20:07:01
DXW21401 2100010.10.2023 13:58:25
WYW75998 2000013.09.2023 19:07:20