• 638282197742965822_m.JPG
  • 638282197799691640_m2.JPG
  • 638282197681710409_m1.JPG
  • 638282197861254595_m3.JPG

Mathauser Josef

*1846 +1917

Karavana

ID Aukce: 2759
Olej, karton, 16,5 cm x 23 cm. Signováno monogramem vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 600 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:22:00

100 Kč

EMQ32576 260010.10.2023 19:21:09
SVZ26988 250010.10.2023 6:32:32
PKO86745 220004.10.2023 12:01:08
XJV32618 210003.10.2023 10:27:43
PKO86745 200002.10.2023 11:08:27