• 638290890092048011_ob.JPG
  • 638290890139704834_ob2.JPG
  • 638290890015406941_ob1.JPG
  • 638290890192003636_ob3.JPG

Oberthor Karel

*1921 +1996

Ulice

ID Aukce: 2767
Kombinovaná technika, papír, 30 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1951 vlevo dole. Zaskleno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:32:23

100 Kč

PLK14808 140011.10.2023 20:27:23
VBJ06244 130011.10.2023 20:26:49
PLK14808 120011.10.2023 20:24:00
VBJ06244 110011.10.2023 20:09:56
PLK14808 100003.10.2023 10:29:09