• 638290895666968788_ko1.JPG
  • 638290895780430810_ko2.JPG
  • 638290895837201500_ko3.JPG
  • 638290895725250186_ko.JPG

Kohout Alois

*1891 +1981

Rab

ID Aukce: 2769
Olej, plátno, 60 cm x 76 cm. Signováno, datováno a popsáno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:34:39

1 000 Kč

KUR09593 1400011.10.2023 20:29:39
UNB95961 1300011.10.2023 20:29:33
KUR09593 1200011.10.2023 20:29:09
UNB95961 1100011.10.2023 20:29:05
KUR09593 1000011.10.2023 19:49:33
UNB95961 950011.10.2023 19:49:26
KUR09593 900011.10.2023 18:36:01