• 638290909298511701_ch1.JPG
  • 638290909364311471_ch.JPG
  • 638290909414331054_ch2.JPG
  • 638290909469218018_ch3.JPG
  • 638290909528437166_ch4.JPG

Nečitelně signováno

Západ slunce

ID Aukce: 2774
Olej, dřevěná destička, 5 cm x 7,5 cm. Signováno nečitelně vpravo dole. Na zadní straně popsáno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:37:00

100 Kč