• 636247731793815217_simon.JPG
  • 636247731615151744_1simon.JPG
  • 636247731925898012_simon1.JPG
  • 636247732021404033_simon2.JPG

Šimon Tavík František

*1877 +1942

Zimní Praha

ID Aukce: 278
Olej, plátno, 74 x 93 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Nutno čistit. Nepůvodní rámování.
Vyvolávací cena:

80 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:11:36

5 000 Kč

EMQ22917 8000031.05.2017 19:06:36