• 636247734644118334_pisecky.JPG
  • 636247734769321042_pisecky1.JPG
  • 636247735041765886_pisecky4.JPG
  • 636247734512350690_1pisecky.JPG
  • 636247734900307146_pisecky3.JPG

Písecký Josef

*1878 +1954

Moře na Jadranu

ID Aukce: 279
Olej, plátno, 71 x 105 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1915. Vystaveno v Rubešově galerii v roce 1928. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:08:00

1 000 Kč