• 638296837819759710_k4.JPG
  • 638296837876322858_k5.JPG
  • 638296837682880859_k3.JPG
  • 638296837749290489_k2.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Kříž

ID Aukce: 2793
Suchá jehla, rozměr tiskové plochy 28,5 cm x 38,5 cm. Signováno dole uprostřed. Vlevo dole číslováno 40/50. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:58:55

100 Kč

ZQZ99791 110011.10.2023 20:53:55
AML72696 100011.10.2023 20:01:48