• 638313322808353607_2.JPG
  • 638313322880229378_1.JPG
  • 638313323036813401_5.JPG
  • 638313322935562971_3.JPG
  • 638313322982750546_4.JPG

Zamazal Veris Jaroslav

*1900 +1983

Podzimní ovoce

ID Aukce: 2809
Olej, karton, 25 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Na zadní straně štítek.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

4 700 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 21:12:00

100 Kč

UGG17519 470011.10.2023 20:57:19
ADF72818 460011.10.2023 19:32:17
UGG17519 290011.10.2023 10:40:46
SXA47736 280010.10.2023 19:22:45
UGG17519 270010.10.2023 14:04:25
ADF72818 260009.10.2023 20:25:17
ZOP69646 250002.10.2023 20:00:16