• 636247742113743431_sedlacek.JPG
  • 636247742241597649_sedlacek1.JPG
  • 636247742363199827_sedlacek2.JPG
  • 636247741896953944_1sedlacek.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

Podzimní sklizeň

ID Aukce: 281
Olej, karton, 50 x 65 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:14:39

1 000 Kč

IVW17598 1500031.05.2017 19:09:39
NKH06553 1400031.05.2017 19:09:31
IVW17598 1300031.05.2017 17:23:52