• 638385110325311192_sou2.JPG
  • 638385110379830949_sou3.JPG
  • 638385110426071189_sou4.JPG
  • 638385110274853043_sou.JPG
  • 638385110093016082_sou1.JPG

Souček Karel

*1915 +1982

Don Quijote

ID Aukce: 2816
Olej, karton, 74 cm x 78 cm. Signováno a datováno 1975 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:08:08

1 000 Kč

Příhozů: 11

IVC33275 3000021.02.2024 19:03:08
RER45694 2900021.02.2024 19:02:34
IVC33275 2800021.02.2024 19:02:30
RER45694 2700021.02.2024 19:01:53
IVC33275 2600021.02.2024 19:01:49
RER45694 2500020.02.2024 15:58:49
JIF53839 2400020.02.2024 15:58:49
RER45694 2300020.02.2024 15:58:39
JIF53839 2200016.01.2024 15:06:08
RER45694 2100016.01.2024 15:06:00
JIF53839 2000001.01.2024 13:08:43