• 638061037440638909_cha1.JPG
  • 638061037850449193_cha.JPG
  • 638061037939043640_cha2.JPG
  • 638061037999200342_cha3.JPG

Chaba Karel

*1925 +2009

Ulice

ID Aukce: 2817
Olej, plátno, 50 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Datováno na zadní straně 2008.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:09:35

1 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 22

OET93071 4600021.02.2024 19:04:35
WYM53212 4500021.02.2024 18:59:31
RMZ09565 4400021.02.2024 18:59:31
WYM53212 4300021.02.2024 18:59:21
RMZ09565 4200021.02.2024 18:45:19
OEK46679 4100021.02.2024 18:44:40
RMZ09565 4000021.02.2024 8:49:34
FQX30756 3900021.02.2024 8:49:25
RMZ09565 3800021.02.2024 6:53:47
FQX30756 3700021.02.2024 6:53:39
RMZ09565 3600020.02.2024 21:33:46
OEK46679 3500020.02.2024 21:33:46
RMZ09565 3400020.02.2024 21:33:36
OEK46679 3300020.02.2024 21:33:36
RMZ09565 3200020.02.2024 21:33:26
OEK46679 3100020.02.2024 21:31:54
RMZ09565 3000020.02.2024 21:31:52
OEK46679 2900020.02.2024 20:12:38
MTZ34670 2800014.02.2024 15:22:42
RMZ09565 2700001.02.2024 21:40:58
AOB04275 2600016.01.2024 11:13:51
THA25341 2500011.01.2024 11:27:14