• 638385114397535242_hol.JPG
  • 638385114541564912_hol4.JPG
  • 638385114339423465_hol1.JPG
  • 638385114490951445_hol3.JPG
  • 638385114442993631_hol2.JPG

Holý Miloslav

*1897 +1974

Krajina s domy

ID Aukce: 2818
Olej, plátno, 40 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1947 vpravo dole. V roce 1948 vystaveno v Mánesu.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

24 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:08:00

1 000 Kč

URF06194 2400021.02.2024 18:40:56
URJ56717 2300021.02.2024 18:40:46
URF06194 2200021.02.2024 18:40:45
URJ56717 2100021.02.2024 18:40:35
URF06194 2000020.02.2024 21:43:14
URJ56717 1900020.02.2024 20:13:05
URF06194 1800001.02.2024 21:41:18