• 636247748697155950_simunek.JPG
  • 636247749114775297_simunek4.JPG
  • 636247748901589810_simunek1.JPG
  • 636247746946646139_1simunek.JPG
  • 636247749003650263_simunek3.JPG

Šimůnek Jaroslav

*1872 +1939

Starý mlýn v Točníku

ID Aukce: 282
Olej, karton, 48 x 58 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:14:19

500 Kč

BBU80017 800031.05.2017 19:09:19
HUK83566 750031.05.2017 17:25:52
WUM92981 700023.05.2017 21:10:20