• 638385173619188953_kos.JPG
  • 638385173676362783_kos1.JPG
  • 638385173737910586_kos2.JPG

Kossak

C. a k. vojenský doktor

ID Aukce: 2827
Olej, karton, 41,5 cm x 33 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Nerámováno. Místy mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:28:49

1 000 Kč

Příhozů: 22

GSA20261 2200021.02.2024 19:23:49
PGN57179 2100021.02.2024 19:22:35
PGN57179 2000021.02.2024 19:22:31
GSA20261 1900021.02.2024 19:22:11
PGN57179 1800021.02.2024 19:19:21
GSA20261 1700021.02.2024 19:18:57
PGN57179 1600021.02.2024 19:18:10
GSA20261 1500021.02.2024 19:17:45
PGN57179 1400021.02.2024 19:16:23
GSA20261 1300021.02.2024 19:15:55
PGN57179 1200021.02.2024 19:14:50
GSA20261 1100021.02.2024 19:13:51
GSA20261 1000021.02.2024 19:13:39
PGN57179 900021.02.2024 19:12:02
TCW82203 850021.02.2024 19:11:59
PGN57179 800021.02.2024 19:11:32
GSA20261 750021.02.2024 19:11:30
PGN57179 700021.02.2024 17:31:26
BQR44663 650021.02.2024 17:08:41
PGN57179 600019.02.2024 13:32:23
TCW82203 550019.02.2024 11:48:12
PGN57179 500001.02.2024 9:06:03