• 638398798850824892_si.JPG
  • 638398798883473553_si2.JPG
  • 638398799023441000_si3.JPG
  • 638398798814895752_si1.JPG

Šimůnek Jaroslav

*1872 +1939

Havelský trh

ID Aukce: 2847
Olej, karton, 39 cm x 38 cm. Signováno a datováno 1912 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 800 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:45:25

100 Kč

Příhozů: 9

SQP09609 480021.02.2024 19:40:25
CIR45293 470021.02.2024 19:40:07
SQP09609 460021.02.2024 19:39:12
CIR45293 450021.02.2024 19:39:01
SQP09609 440021.02.2024 19:38:23
INC69896 430021.02.2024 19:37:57
SQP09609 420021.02.2024 19:33:18
CIR45293 410021.02.2024 19:32:11
SQP09609 400004.02.2024 17:14:42