• 636247763802350000_1molnar.JPG
  • 636247764220409700_molnar1.JPG
  • 636247764554544892_molnar2.JPG
  • 636247763915812184_molnar.JPG

Molnár Karol

*1903 +1981

Poloakt

ID Aukce: 285
Olej, sololit, 65 x 43 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:14:00

500 Kč

KNP72879 550020.05.2017 6:45:42
BBR01622 500019.04.2017 15:27:41