• 638399620971474174_cin.JPG
  • 638399621047082296_cin3.JPG
  • 638399621004591782_cin2.JPG
  • 638399620939450075_cin1.JPG

Jelínek - Cína František

*1882 +1961

ID Aukce: 2864
Olej, karton, 27 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 900 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:54:00

100 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 10

FAP78574 190021.02.2024 19:04:05
PEU32592 180021.02.2024 18:16:42
VZO43270 170014.02.2024 12:46:29
OGM72887 160011.02.2024 16:36:19
VZO43270 150007.02.2024 13:05:18
NFZ80594 140016.01.2024 11:29:10
GZL41372 130016.01.2024 11:23:41
NFZ80594 120015.01.2024 19:29:38
QQS48802 110010.01.2024 13:29:48
QFJ95278 100006.01.2024 10:38:14