• 636247777623348857_liskovec.JPG
  • 636247777442952115_1liskovec.JPG
  • 636247777829695217_liskovec1.JPG
  • 636247778376199519_liskovec2.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Sekáči

ID Aukce: 287
Olej, karton, 62 x 75 cm. Signováno vlevo dole H. Lískovec.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:16:00

100 Kč