• 638405635903795793_637119361316457089_mezerova17.jpg
  • 638405635944255006_637119361385702644_mezerova16.jpg
  • 638405635973779290_637119361519339291_mezerova18.jpg

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Bílé pivoňky

ID Aukce: 2880
Olej, plátno, 87 cm x 114 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:09:00

100 Kč