• 638405653705101176_637119362408090108_mezerova20.jpg
  • 638405653738218420_637119362457941737_mezerova19.jpg
  • 638405653769304896_637119362578114064_mezerova21.jpg

Mezerová - Winterová Julie

*1893 +1980

Červené pivoňky

ID Aukce: 2881
Olej, plátno, 94 cm x 128 cm. Nesignováno. Malby místy poškozena.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 300 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:10:00

100 Kč

PFA85632 430021.02.2024 20:04:12
KHK84261 420021.02.2024 1:48:50
IYA75160 410020.02.2024 22:06:52
KHK84261 400030.01.2024 12:27:32