• 638409134939472117_hon1.JPG
  • 638409135009455836_hon2.JPG
  • 638409134977119601_hon.JPG
  • 638409135041792077_hon3.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Rozkvetlý keř

ID Aukce: 2887
Olej, karton, 26 cm x 22 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Okolo roku 1930.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:35:53

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 20

APZ40121 1900021.02.2024 20:30:53
PRI76169 1800021.02.2024 20:26:56
APZ40121 1700021.02.2024 20:25:33
PRI76169 1600021.02.2024 20:20:54
APZ40121 1500021.02.2024 20:17:42
PRI76169 1400021.02.2024 20:15:40
APZ40121 1300021.02.2024 20:15:34
PRI76169 1200021.02.2024 20:04:42
APZ40121 1100021.02.2024 20:01:46
XEJ65373 1000021.02.2024 19:57:27
APZ40121 950021.02.2024 19:57:22
XEJ65373 900021.02.2024 19:51:53
CLR06653 850021.02.2024 19:51:52
XEJ65373 800021.02.2024 18:23:40
APZ40121 750021.02.2024 18:23:36
XEJ65373 700021.02.2024 12:00:25
PRI76169 650018.02.2024 23:34:56
QBD18675 600011.02.2024 16:38:38
SVZ03950 550001.02.2024 21:43:30
KAA20190 500015.01.2024 13:23:46