• 638409137310796138_ka2.JPG
  • 638409137343913451_ka3.JPG
  • 638409137277835041_ka.JPG
  • 638409137241593458_ka1.JPG

Kašpar J.

Pohled na Chrudimku

ID Aukce: 2889
Olej, plátno, 69 cm x 92 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:18:00

100 Kč

FJV66324 200017.02.2024 21:45:17