• 638410045510152835_b1.JPG
  • 638410045664647012_b3.JPG
  • 638410045781181597_b5.JPG
  • 638410045556860369_b.JPG
  • 638410045593414112_b2.JPG
  • 638410045744784075_b4.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Krysař, rušící noční klid

ID Aukce: 2912
Litografie, papír, 32,5 cm x 26,5 cm. Signováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 19/70. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:47:50

1 000 Kč

Příhozů: 18

VFL61029 2700021.02.2024 20:42:49
BKD00967 2600021.02.2024 20:40:44
VFL61029 2500021.02.2024 20:40:31
BKD00967 2400021.02.2024 20:39:58
VFL61029 2300021.02.2024 20:39:44
BKD00967 2200021.02.2024 20:39:20
VFL61029 2100021.02.2024 20:39:02
BKD00967 2000021.02.2024 20:30:25
ADE81531 1900021.02.2024 20:30:10
BKD00967 1800021.02.2024 17:38:35
ADE81531 1700021.02.2024 17:37:16
BKD00967 1600021.02.2024 17:23:45
VFL61029 1500021.02.2024 16:48:28
ADE81531 1400021.02.2024 16:19:28
ADE81531 1300021.02.2024 16:14:22
VFL61029 1200021.02.2024 16:14:20
ADE81531 1100014.02.2024 16:52:32
BKD00967 1000003.02.2024 11:15:57