• 638411698319011604_mo1.JPG
  • 638411698426486605_mo2.JPG
  • 638411698611912212_mo4.JPG
  • 638411698567391333_mo3.JPG
  • 638411698387433197_mo.JPG

Moravec Alois

*1899 +1987

Tulipány a srdíčka

ID Aukce: 2928
Olej, sololit, 50 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:56:00

100 Kč