• 638411699434689536_p1.JPG
  • 638411699565752798_p3.JPG
  • 638411699598870085_p4.JPG
  • 638411699530604726_p2.JPG
  • 638411699473586734_p.JPG

Nečitelně signováno

Portrét děvčátka

ID Aukce: 2929
Olej, plátno, 27 cm x 20 cm. Signováno vpravo dole. Malba místy poškozena.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 20:57:00

100 Kč

DEL71367 100021.02.2024 20:50:46