• 638411704962778387_me3.JPG
  • 638411704997926461_me4.JPG
  • 638411704882015921_me.JPG
  • 638411704927474107_me2.JPG
  • 638411704717210515_me1.JPG

Měřička Jan

*1955 +

Zátiší s konvicí

ID Aukce: 2932
Olej, plátno, 45 cm x 82 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Místy lehce poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:00:00

100 Kč

SSN81364 110021.02.2024 17:46:13
OEA22737 100021.01.2024 17:26:08