• 638419638743805715_pav2.JPG
  • 638419638826130349_paav5.JPG
  • 638419638711938105_pav.JPG
  • 638419638672103593_pav1.JPG
  • 638419638776298168_pav4.JPG

Pavlík Václav

*1901 +1966

Růže

ID Aukce: 2944
Olej, deska, 50 cm x 40 cm. Signováno vpravo dole. Mírně poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 21:23:19

500 Kč

Příhozů: 21

XCF87480 650021.02.2024 21:18:19
XZD29129 600021.02.2024 21:14:36
XCF87480 550021.02.2024 21:14:21
XZD29129 500021.02.2024 21:13:58
XCF87480 360021.02.2024 21:13:25
XZD29129 350021.02.2024 21:13:23
XCF87480 340021.02.2024 21:13:09
XZD29129 330021.02.2024 21:12:57
XCF87480 320021.02.2024 21:12:46
XZD29129 310021.02.2024 21:12:26
XCF87480 300021.02.2024 21:12:07
XZD29129 290021.02.2024 21:12:01
XCF87480 280021.02.2024 21:11:53
XZD29129 270021.02.2024 21:11:46
XCF87480 260021.02.2024 21:11:31
XZD29129 250021.02.2024 21:11:23
XCF87480 240021.02.2024 21:10:57
XZD29129 230021.02.2024 21:10:40
XCF87480 220021.02.2024 21:08:47
XZD29129 210021.02.2024 19:59:18
XCF87480 200029.01.2024 9:06:03