Olej, plátno, 60 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Vystavováno, publikováno, Portrét v Čechách, Císařská konírna Pražského hradu 2019 - 2020, publikováno v katalogu výstavy strana 131. Autorova díla zastoupeny v Musée d'Orsay. Vrcholný reprezentant evropské secese. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.