• 638470448458163109_1.jpg
  • 638470448508150925_masek.jpg
  • 638470477883248619_masek15.jpeg
  • 638470477948387863_masek16.jpeg
  • 638470448550328160_masek2.jpg
  • 638470448591099483_masek9.JPG

Mašek Karel Vítězslav

*1865 +1927

Dívka s knihou

ID Aukce: 2977
Olej, plátno, 60 cm x 100 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Vystavováno, publikováno, Portrét v Čechách, Císařská konírna Pražského hradu 2019 - 2020, publikováno v katalogu výstavy strana 131. Autorova díla zastoupeny v Musée d'Orsay. Vrcholný reprezentant evropské secese. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

450 000 Kč

550 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:04:46

50 000 Kč

WTQ53084 55000022.05.2024 18:59:46
POU71534 50000022.05.2024 18:53:26
AIO35548 49000022.05.2024 18:52:57
POU71534 48000022.05.2024 18:50:09
AIO35548 47000022.05.2024 18:48:44
POU71534 46000013.05.2024 8:38:47
JPN44452 45000028.03.2024 11:36:40