• 638448045163555839_kom1.jpg
  • 638448167622995200_kom.jpg
  • 638448045200734892_kom2.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Dívka s obrázky

ID Aukce: 2979
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1993.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:10:52

5 000 Kč

Příhozů: 14

RSB88554 6500022.05.2024 19:05:52
CXQ18755 6000022.05.2024 19:03:00
RSB88554 5500022.05.2024 19:01:36
CXQ18755 5000022.05.2024 19:00:53
RSB88554 4900022.05.2024 18:56:53
XCF13943 4800022.05.2024 18:55:50
RSB88554 4700022.05.2024 18:55:46
XCF13943 4600022.05.2024 18:54:18
RSB88554 4500022.05.2024 18:54:11
XCF13943 4400022.05.2024 15:57:12
PVC77255 4300022.05.2024 15:57:07
XCF13943 4200022.05.2024 13:53:39
QLZ76267 4100022.05.2024 9:51:56
PVC77255 4000013.03.2024 14:12:29