• 638448052006822984_cila.JPG
  • 638448052083523955_cila2.JPG
  • 638448052046813709_cila1.JPG
  • 638448052113517001_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

ID Aukce: 2983
Olej, karton, 50 cm x 40 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

27 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:16:31

1 000 Kč

Příhozů: 12

YHT43743 2700022.05.2024 19:11:30
LCL93301 2600022.05.2024 19:07:16
IKJ57601 2500022.05.2024 19:07:10
LCL93301 2400022.05.2024 19:07:07
IKJ57601 2300022.05.2024 19:06:39
LCL93301 2200022.05.2024 19:06:30
IKJ57601 2100022.05.2024 17:07:54
IKJ57601 2000022.05.2024 16:52:48
YHT43743 1900022.05.2024 16:52:47
IKJ57601 1800022.05.2024 13:53:19
YHT43743 1700022.05.2024 10:18:10
OOW89135 1600020.03.2024 11:11:45