• 638448058329175596_vac1.JPG
  • 638448058404314413_vac2.JPG
  • 638448058436182002_vac3.JPG
  • 638448058375414868_vac.JPG

Vacátko Ludvík

*1873 +1956

Koně

ID Aukce: 2984
Olej, plátno, 45 cm x 57 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 22.05.2024 19:14:52

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 19

LGE00842 2000022.05.2024 19:09:52
STR78806 1900022.05.2024 19:09:47
LGE00842 1800022.05.2024 19:05:49
ZVJ80787 1700022.05.2024 19:05:45
LGE00842 1600022.05.2024 19:05:18
ZVJ80787 1500022.05.2024 19:05:16
LGE00842 1400022.05.2024 19:03:06
ZVJ80787 1300022.05.2024 19:03:00
LGE00842 1200022.05.2024 18:56:40
ZVJ80787 1100022.05.2024 18:55:47
LGE00842 1000022.05.2024 18:37:02
ZVJ80787 950022.05.2024 17:50:41
STR78806 900022.05.2024 10:01:19
SDI38460 850019.05.2024 19:18:25
TAX80791 800017.05.2024 7:01:11
OIH84479 750016.05.2024 21:54:07
TAX80791 700016.05.2024 6:19:50
OIH84479 650021.03.2024 21:15:02
EKQ39336 600004.03.2024 15:16:28